info@mtelektro.sk

0944 447 969

O Nás

Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám dá záruku kvality a dobre vykonanej práce? Práve ste ju našli! Naša firma M.T. elektroinštalácie má v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Máme za sebou mnoho úspešných projektov a spokojných zákazníkov.

Ako určite každý z nás vie, že materiály, technológie a aj požiadavky klientov sa z roka na rok menia. Sledujeme tie najnovšie trendy v tejto oblasti, neustále sa vzdelávame, aby sme Vám ponúkli to najlepšie v oblasti elektroinštalácie. 

Na mieru vám navrhneme projekt o akom snívate. Každý klient je pre nás rovnako dôležitý. S tým podstatne súvisí aj individuálny prístup, ktorý je v našej firme veľmi dôležitý.

Firma M.T. elektroinštalácie ponúka komplexné služby v oblasti dodávok a montáže elektroinštalácie. Pracujeme v jednotlivých oblastiach silnoprúdovej a slaboprúdovej elektrotechniky. Poskytujeme v prvom rade dlhoročné skúsenosti a odbornosť. Či už ste stavebná firma hladujúca kompletnú dodávku elektroinštalácie pre váš projekt alebo klient, ktorý potrebuje rekonštrukciu elektroinštalácie bytu alebo rodinného domu. Naším cieľom je úspešne dokončený projekt a spokojný zákazník.

Neváhajte nás kontaktovať, spoločne sa dohodneme  na termíne obhliadky a zdarma vám vypracujeme cenovú kalkuláciu.